چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 
العربیة | English
آخرین شماره ها


  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب مدیر کل دفتر سنجش و پذیرش المصطفی

طی حکمی از سوی معاون آموزشی المصطفی «حجت‌الاسلام والمسلمين سید قربان موسوی» به عنوان مدیر کل دفتر سنجش و پذیرش جامعه المصطفی منصوب شد.

در این حکم که از سوی معاون آموزش المصطفی حجت الاسلام و المسلمین دکتر علمی صادر شده است چنین آمده است:

جناب حجت‌الاسلام والمسلمين آقای سید قربان موسوی (زيدعزه‌) با توجه به تجارب ارزشمند، شايستگي‌ها و سابقه مدیریت در حوزه آموزش، به موجب اين حکم جنابعالی را به سمت«مدیرکل دفتر سنجش و پذیرش»منصوب مي نمایم.

دکتر علمی در ادامه بیان داشت: اميدوارم در پرتو عنايات الهی و توجهات پيامبر اعظم وائمه اطهار و با مجاهدت و تلاش پيوسته و صرف وقت و دقت و مراقبت لازم و ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر، در پيشبرد آرمانهاي بزرگ جامعة المصطفی العالمیة، قرين توفيقات الهي قرار گيريد.

معاون آموزش المصطفی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدیر سابق بیان داشت:

لازم می‌دانم از زحمات خالصانه برادر عزیز و بزرگوارم  جناب  حجت الاسلام و المسلمین  آقای رستگاری فرد   که دررشد این دفتر تلاش گسترده‌ای را انجام دادند ، تقدیر و تشکر نمایم.

معاونت آموزش المصطفی نیز ضمن تقدیر از تلاش مجاهدانه حجت الاسلام والمسلمین رستگاری فرد و آرزوی توفیق و تداوم حضور در سنگرهای دیگر این نهاد مقدس برای شان؛ این انتصاب را به جناب حجة الاسلام و المسلمین موسوی تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق روزافزون برای آن جناب را از خداوند متعال خواستار است.


٠٩:٠٦ - 1393/04/05    /    شماره : ٥١٢٦٢    /    تعداد نمایش : ١٢٤١خروج
تمام امتیازات متعلق به مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعة المصطفی العالمیه است.